Jūs atrodaties šeit

Gaļas Nams – Ādaži - mēs esam komanda!
Mēs strādājam, lai sniegtu inovatīvāko, kvalitatīvāko un gardāko produktu Latvijas tirgū.
Uz doto brīdi ražojam jau vairāk nekā 150 dažādus produktus:
- Gardās vārītās desas, kas tiek gatavotas no svaigas, atdzesētas, rūpīgi izvēlētas cūkgaļas ar dabīgām garšvielām.
- Lieliskus cīsiņus un sardeles, kas nav termiski  jāapstrādā, bet, ja ir vēlme baudīt tos siltus, tad  produktu iespējams  vārīt, apcept vai arī uzsildīt to mikroviļņu krāsnī. Cīsiņi un sardeles ir sulīgi, ar patīkamu, maigu garšu.
-  Nepārspējami gardās pusžāvētās desas ir lielisks papildinājums gan svētku, gan ikdienas galdam.
- Tautā iecienītās grilldesiņas pārsteigs ik katru ar pikantām un maigām garšu gammām. Tās ir pildītas augstas kvalitātes apvalkos, tālab, pie pareizas pagatavošanas, apvalks neplaisā. Produkts ir gatavs lietošanai. Gardēžiem mūsu komanda iesaka tās gatavot 2 - 5 minūtes uz grilla.
- Dažādu garšvielu speķi spēj remdēt izsalkumu un apmierināt ikkatra gardēža gaumi un vēlmes.
Mūsu komanda neapstājas pie paveiktā, bet pastāvīgi strādā, veidojot jaunus produktus. Piedāvājums mainās, pilnveidojas un aug līdz ar pieprasījumu. Stabila kvalitāte, veselīgs produkts, patīkamas pēcgaršas izjūtas, perfekts dizains – tas ir mūsu komandas moto. Par to jāpateicas lieliskajai radošajai komandai, kas ir ideju pilni,  kreatīvi un  enerģiski cilvēki!
Mēs lepojamies ar to, ka ražošanā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, kvalificētākos speciālistus un augstākās kvalitātes izejvielas.

Gaļas Nams - Ādaži – Meistaru tradīcijas!

Uzņēmuma attīstība

Gaļas nams - Ādaži aktīvi piedalās arī dažādos apmācību projektos un semināros. Viens no tiem ir metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts.

SIA „Gaļas nams - Ādaži” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Gaļās nams - Ādaži darbinieki piedalījās arī seminārā "Inovatīva produkta ražošanas personāls un tā vadība".

Apmācības vadīja SIA Komunikāciju Darbnīca apmācība.